Svatební videa, která zahřejí u srdce

Svatební filmy V Visual

Wedding films - Prague & The Czech Republic

Svatební kameramanka | v visual | svatební video

Prožíjte svůj svatební den zas a znovu

Video v sobě ukrývá velkou sílu. Dokáže totiž zachytit chvíle, které by fotka nedokázala vyjádřit. Jen si to představte, díky filmu můžete znovu prožít ty nejkrásnější okamžiky – třeba vaše sliby plné emocí, humorný proslov vašeho nejlepšího kamaráda, dojemné objetí s vašimi prarodič nebo nezapomenutelný první tanec a slzy štěstí. Film dokonale vykreslí váš příběh a hudba skvěle podtrhne atmosféru daného momentu. Manželé nám často říkají, že investice do svatebního videa byla jednoznačně nejlepším rozhodnutím. Je to živá vzpomínka na celý život.

Natáčíme:

Žádosti o ruku:

Svatby a elopementy:

Předsvatební momenty:

Plánujete požádat svého partnera nebo partnerku o ruku a přáli byste si tento okamžik zachytit na kameru? Perfektní! Moc ráda natočím moment překvapení, radosti a dojetí, když před partnerem pokleknete a vytáhnete prstýnek.

Jedinečný svatební film, který obsáhne ty nejkrásnější momenty z vašeho dne. Ať už si vyberete intimní obřad v přírodě nebo velkolepou oslavu na zámku, video dokonale vystihne celkovou atmosféru a styl svatby.

Představte si místo, které pro vás má speciální význam. Možná jste se tam seznámili, nebo jeli na svou první dovolenou. Právě tam můžeme vytvořit nádherné záběry, které později ožijí ve vašem svatebním filmu. Zároveň skvěle poslouží jako předsvatební video jakožto pozvánka na svatbu.

Portfolio:

Elopement na Raglanu, NZ

Co může být ve vašem video balíčku:

1

Highlights - svatební klip

Svatební klip, který ve 4 až 6 minutách ukazuje ty nejkrásnější a nejdůležitější okamžiky z vašeho velkého dne. Navíc se skvěle hodí na sdílení po sociálních sítích.

2

multi-kamerový sestříh z obřadu a proslovů

Chcete mít speciální vzpomínku na celý obřad včetně slibů a proslovů vašich nejbližších? Všechno natočíme pomocí 2 až 3 kamer, abychom zachytili i ty nejmenší detaily z různých úhlů.

3

Instagramový edit

Z vašeho svatebního filmu vytvoříme minutové video, které je jako stvořené pro sdílení na Instagramu, a to v trendy reels formátu.

4

Delší dokumentární film

Obsáhlý svatební film se všemi záběry, které se nevešly do krátkého svatebního klipu. A to hezky od ranních příprav nevěsty až po bujaré oslavy do noci – vše v chronologickém sledu.