Ahoj, já jsem Vivi

Jsem svatební fotografka, kameramanka, a zakladatelka V Visual. Miluju kreativní práci s lidmi, zachycování neopakovatelných momentů A objevování nových míst a kultur. I to byl jeden z důvodů, proč jsem mnoho let strávila na Novém Zélandě a založila svatební produkci V Visual. Naše kultura, tradice, jazyk a příroda mi ale moc chyběly, a tak jsem se rozhodla vrátit domů.

V zahraničí jsem zažila ledacos. Svatby, kde se prolínaly různé kultury, tradice i jazyky (jednou z perliček byla například indická svatba s 800 hosty). Pravdou ale je, že mojí srdcovkou zůstaly menší veselky s rodinnou atmosférou a fajn lidmi. Když k tomu ještě přidáte nádhernou krajinu, kde můžu zachytit snímky páru při západu slunce, pak doslova žiju svůj sen. Nedám dopustit ani na elopementy (žádosti o ruku) v přírodě…to jsou vždycky dechberoucí záběry.

Co si přeji pro sebe i pro vás

Chci pro vás vytvořit něco, co pro vás bude mít speciální význam. Něco, co si budete moci předávat z generace na generaci. To, že si pro zachycení těchto speciálních okamžiků vyberete právě mě, je veliká pocta. Na oplátku chci pro každý pár vytvořit zcela jedinečnou památku.

Další členové našeho českého týmu:

Jake

svatební foto a video praha & čESKÁ REPUBLIKA

Náš přístup se vyznačuje kreativitou a přirozeností. Zachycujeme okamžiky tak, jak se právě odehrávají, neboť pouze tak mohou zůstat opravdové a autentické.

svatební videa a fotografie ČESKÁ REPUBLIKA

Co si na nás snoubenci chválí

  • Skvělá domluva

Dobrá komunikace je u každé spolupráce mojí prioritou. Jedině tak vás můžu dobře poznat a vytvořit snímky a videa, která vás jako pár perfektně vystihnou. Že váš partner/ka nemluví česky? Nevadí! Angličtinu ovládám na jedničku, takže se spolu určitě domluvíme.

  • Práce s hudbou

Asi to o mě nevíte…ale předtím, než jsem se vydala na dráhu svatební fotografky a kameramanky, jsem se živila jako hudebnice a skladatelka písniček. Díky tomu dokážu do svatebních klipů vybrat tu správnou hudbu a zajistit vysokou kvalitu audio záběrů (například proslovy a svatební sliby).

  • Cit pro detail

Některé nevěsty a ženichové za mnou chodí s tím, že nejsou fotogeničtí. Nebo že se bojí, že jim to na kameře nebude slušet. Ještě jsem neměla klienty, kteří by nebyli s výsledkem spokojení. Mám cit pro detail a dobře vím, z jakých úhlů vás fotit, abyste na záběrech vypadali co nejlépe a sami sobě se líbili.

  • Přirozené záběry

Spontánnost a uvolněná přátelská atmosféra. To je recept na ty nejkrásnější a přirozené snímky. Můžete si povídat o vašich ranních přípravách, procvičit váš první tanec nebo se jen procházet a nasávat atmosféru místa a užívat si chvilku klidu. Uvidíte, že si focení nebo natáčení užijete. A o to hezčí budou výsledné záběry.

6+

6

3

150 +

let ve svatebním dodavatelem

lidí v mezinárodním v visual týmu

zahraniční

ocenění

Svateb odfoceno/natočeno

Nejkrásnější momenty jsou ty spontánní. Přesně takové zachytím.

Explore More

praha, česká republika | svatební fotografka a svatební kameramanka

Milá slova klientů:

Vivi naprosto předčila naše očekávání. Chtěli jsme živé a zábavné video, které by zachytilo obě naše kultury, a Vivi to udělala přesně tak a ještě mnohem lépe. Zachytila naše osobnosti a kultury perfektně! Její komunikace od začátku byla skvělá, pravidelně jsme měli zoom hovory, snažila se náš poznat, a my ze všeho měli velmi dobrý pocit. Nic pro ni nebyl problém, i když jsme museli několikrát změnit naše svatební plány. Jsme vděční, že Vivi mohla být součástí našeho svatebního týdne. Rozhodně bychom Vivi doporučili všem párům. Je opravdu úžasná v tom, co dělá.

Vivi byla úžasná od prvního emailu. Rychle reagovala na veškeré otázky a nabídla svůj odborný názor na to, jak nejlépe zachytit náš den. V den svatby se Vivi a její tým se skvěle začlenili, takže jsme je skoro ani nepostřehli! Když jsme obdrželi video, předčilo to naše očekávání. Video dokonale odráží atmosféru svatby a okamžitě nás vrátilo zpět do všech těch momentů našeho svatebního dne. Vivi zachytila náš svatební den perfektně!

Kde začít? Vivi vytvořila video, které přesáhlo vše, co jsme si kdy dokázali představit. Video skvěle odráží naši osobnost a zachytilo vše od lásky a smíchu až po ty nejmenší detaily, na které každá nevěsta myslí před svatbou. Určitě bychom doporučili Vivi všem zasnoubeným párům, kteří hledají kameramanku. Její moderní přístup k videografii a vášeň cítíte ve všech jejích videích.

— ashleigh and parnam

— christina a brad

— Dani a joe