1 11
1 11

Jiskry v očích, romantická atmosféra, moment překvapení i slzy dojetí. Není nic hezčího než mít tyto cenné chvilky zachycené na fotce. Snímky, které dokonale vystihnou atmosféru i vaše spojení s partnerem. Výsledkem je vzpomínka na celý život, jež vás při každém pohledu vrátí zpátky v čase. Čím budete starší, tím větší hodnotu pro vás fotografie budou mít.

Kreativní

& Přirozené Svatební Fotografie

Více o mně

Ty nejvíce nepředvídatelné okamžiky a fotografie z těchto chvil jsou vždycky ty, které vám budou připomínat váš svatební den nejvíce.

svatební fotografka praha, česká republika

fotím:

Párové Focení

Svatby

Elopementy

vy dva

v česku i za hranicemi

řekněte si své 'ano' kdekoli

Fotografování žádostí o ruku je mojí srdcovkou. A to díky nekonečným možnostem kreativity. Stačí si vybrat místo, které má pro vás význam, a kde si chcete říct své ano – můžou to být vrcholky hor, okouzlující vodopády, pláž, les či dokonce vaše vlastní zahrada.

Kdekoliv, jakkoliv, ale hlavně spolu. Uděláme si krásný podvečer s focením na vašem oblíbeném místě. Párové focení je aktivita, která vás sblíží a odemkne nový společný zážitek. Navíc dostanete kolekci fotek, které dokonale vystihnou vaše krásné pouto.

Mám bohaté zkušenosti s fotografováním svateb různých velikostí a stylů – od intimních obřadů po velkolepé svatby, kde se mísí různé kultury a tradice. Ráda za vámi přijedu kamkoliv v Česku, ale také do zahraničí. A pokud vás náhodou láká Nový Zéland, už víte, že tam mám celý tým šikovných fotografů a kameramanů.

Vivi and a její V Visual tým jsou naprosto úžasní!

testimonal

Mít na svatbě V Visual bylo jedním z nejlepších rozhodnutím, které jsme mohli udělat. Byli pro náš naprosto dokonalou volbou. Během celého procesu byla Vivi více než ochotná, velmi přátelská, ale zároveň informativní a pomohla nám i s pár organizačními záležitostmi. V den svatby se Vivi a její tým dokonale začlenili a spolupráce s nimi byla prostě skvělá. Finální fotky a videa jsou naprosto skvělé a zachycují přesně to, co jsme si přáli. Od smíchu a slz během celého dne po krásné párové focení během zlaté hodinky, všechny tyto okamžiky byly krásně zachyceny. Rozhodně doporučujeme V Visual, protože jsou skutečně vyjímeční v tom, co dělají.

- francis & aisha

Snímky plné emocí

PojĎmě do toho společně

Pro detaily o cenách a balíčcích mě neváhejte kontaktovat

KONTAKT

Prožijte svůj svatební den zas a znovu. Čím budete starší, tím větší hodnotu pro vás fotografie budou mít..